Działania globalne i lokalne

Wyróżnienie dla naszej firmy "SŁOWIANKA"

Kapituła konkursu "Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego" za osiagnięcia i całokształt działalności, wyróżniła nasz zakład w kategorii "Firma z klasą".

 

1 % - od SERCA

Po raz kolejny firma nasza przyłącza się do kampanii na rzecz Hospicjum Domowego im. Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku.  Możliwość przekazywania 1% podatku z każdym rokiem budzi coraz większe zainteresowanie Polaków, dzięki czemu wzrasta liczba podatników decydujących się na taką formę wsparcia organizacji pozarządowych. SŁOWIANKA również przyłącza się do tej kampanii poprzez zachęcanie Polaków do przekazania na rzecz organizacji pożytku publicznego 1% podatku, angażuje w działania dobroczynne nie tylko klientów sklepików firmowych, ale także jej pracowników. 

Celem akcji jest informowanie i zachęcanie Polaków do pomagania innym w bardzo prosty sposób – wystarczy tylko wpisanie nazwy i numeru KRS wybranej organizacji do odpowiedniej rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT).

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji i rozliczenia podatku z przekazaniem 1% podatku na bieżące utrzymanie Hospicjum Domowego im. Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku - KRS 0000270209

Pamiętajmy, że każda, nawet najmniejsza kwota to ogromne wsparcie dla pacjentów Hospicjum!

 

Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych powstało w 1996 r. W chwili obecnej zrzesza kilkadziesiąt wiodących firm z branży – w tym także naszą firmę SŁOWIANKA. Głównym celem Stowarzyszenia jest reprezentacja interesów wspólnych dla polskiego przemysłu czekoladowego, ciastkarskiego i cukierniczego w zakresie prawa, nauki, gospodarki i handlu. Stowarzyszenie współpracuje z Radą Gospodarki Żywnościowej przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jest również członkiem CAOBISCO - Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Czekoladowego, Ciastkarskiego i Cukierniczego.

 

SŁOWIANKA aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami, urzędami oraz środowiskiem badawczo-naukowym na terenie kraju, jak: PFRON, SSSE, Urząd Miasta Szczecinek, Starostwo Powiatowe Szczecinek, Agencja Rynku Rolnego, Ministerstwo Gospodarki, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, INCHACO, IPS Technologia.

 

Witamy w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!
Klient Detaliczny Klient Hurtowy slowianka.home.pl